lunch dnia (w cenę zestawu wchodzi opłata za opakowania 3 zł)

Przystawki (w cene dań wchodzi również koszt opakowania 2zł)

Zupy(w cene zup wchodzi również koszt opakowania 1zł)

Dania Główne(w cenę dań wchodzi również koszt opakowania 2 zł)

Makarony( w cene dań wchodzi również koszt opakowania 2zł)

Dania Mączne( w cenę dań wchodzi również koszt opakowania 2zł )

Dania dla Dzieci( w cenę dań wchodzi również cena opakowania 2zł )

Dodatki (w cenę wchodzi również koszt opakowania 2 zł)

Desery